Wierzymy, że na dziesięciolecie korporacje, – które miejsce będzie mieć w tym r będziemy mogli pochwalić się nowym projektem, którego realizacja owiana jest teraz zagadką wytrawną.

Wówczas nie rozmyślaliśmy przy tym o tak dużym postępu naszej marki – chcieliśmy głównie raczyć naszych petentów dobrymi materiałami, wspaniałej jakości. Ta funkcja towarzyszów nam po dziś dzień – szanujemy kontakt z interesantem za priorytetową sprawę, która determinuje o jakości i funkcjonowaniu naszego konsorcja. Wróćmy aczkolwiek do clou idee – ambitnym celem, jaki zafundowaliśmy przed sobą lata wstecz było stworzenie niezwykłej marki, która kojarzyć się będzie z jakością i wysokimi kanonami pracy. W każdym dniu w pocie czoła mieliśmy posadę na własny triumf.

Dzisiaj jesteśmy jednym z najobszerniejszych rozdzielaczów ekwipunku Agd i Rtv w naszym kraju i mamy chętkę na więcej. Uważamy, że rynek posiada zresztą luki. Chcemy wypełnić je najnowszymi projektami i prekursorskimi wyjściami, które sprawią, że wszystkim nam żyć będzie się wprost lepiej.

Ciężką pracą i kategorycznością pokonywaliśmy potomne szczebelki na drodze do sukcesu. Z czasem i awansem naszej marki, zaczęło pojawiać się nam pracowników – zatrudniliśmy znawcę działu marketingu, tudzież osobę odpowiedzialną za dystrybucję naszych towarów. Kooperowaliśmy dodatkowo na tym kroku z grafikiem i copywriterem. Efektem tych działań była rekordowa famę naszej marki w roku 2011, kiedy to celebrowaliśmy pięciolecie działalności. W tym r także dostaliśmy renomowane nagrodzenie przyznawane poprzez Ambasadora Praw Konsumentów, które stało się dla nas potwierdzeniem wspaniałej jakości świadczonych usług. Nagroda ta okazała się być jednocześnie skuterem pędnym, który sprawił, iż każdego dnia pragnęliśmy starać się w wyższym stopniu i przysparzać z siebie więcej.
W tym miejscu i teraz – jak funkcjonujemy i co chcemy osiągnąć Energiczny awans korporacje, wykraczający nasze oczekiwania dokonał, że uwierzyliśmy, że wszyściuśko jest realne. Z r na rok zdobywaliśmy zasadne doświadczenie, robiąc się zarazem zawodowcami w własnej działalności.

Powstaliśmy w roku 2006, kiedy to zrodziła się wizja stworzenia dzisiejszego, odkrywczego i funkcjonalnego sklepu oferującego nowe odmotanie technologiczne.